Aktualno
2. 12. 2019
Decembersko potovanje s Pravljičnim vlakom iz Podčetrtka do Pravljičnega Celja
več
2. 12. 2019
Trajnostna mobilnost »danes, jutri«
več
2. 12. 2019
18. seja Razvojnega sveta Kohezijske regije Vzhodna Slovenija
več
18. 11. 2019
5. MEDNARODNA KONFERENCA ZA INTEGRALNO ZELENO GOSPODARSTVO ZA BOLJŠI SVET ‒ IGE2019
več
Arhiv>>

Decembersko potovanje s Pravljičnim vlakom iz Podčetrtka do Pravljičnega Celja

2. 12. 2019
Pridružite se nam v petek,13. decembra 2019, ob 10.20 uri na železniški postaji v Podčetrtku, ko se bomo z vlakom podali na pot do Celja.
Ustavljali se bomo tudi na vmesnih postajah po naslednjem voznem redu:
Podčetrtek 10:26
Atomske Toplice hotel 10:28
Podčetrtek Toplice 10:31
Sodna vas 10:34
Pristava 10:39
Stranje 10:43
Šmarje pri Jelšah 10:43
Šentvid pri Grobelnem 10:54
Grobelno 10:58
Šentjur 11:02
Štore 11:08
Celje 11:13
Odhod vlaka iz Celja v smeri Podčetrtka je ob 13:37 uri.

Vljudno vas vabimo, da vašo udeležbo čimprej potrdite na e-naslov: razvojna.agencija@rasr.si ali na GSM 031 863 028, saj si boste tako lahko zagotovili brezplačno pravljično vstopnico za pravljični vlak.