Aktualno
13. 12. 2019
VABILO na predstavitev javnega razpisa Podpora mikro, malim in srednje velikim podjetjem s področja turizma za povečanje snovne in energetske učinkovitosti.
več
2. 12. 2019
Decembrsko potovanje s Pravljičnim vlakom iz Podčetrtka do Pravljičnega Celja
več
2. 12. 2019
Trajnostna mobilnost »danes, jutri«
več
2. 12. 2019
18. seja Razvojnega sveta Kohezijske regije Vzhodna Slovenija
več
Arhiv>>

Decembrsko potovanje s Pravljičnim vlakom iz Podčetrtka do Pravljičnega Celja

2. 12. 2019
Pridružite se nam v petek,13. decembra 2019, ob 10.20 uri na železniški postaji v Podčetrtku, ko se bomo z vlakom podali na pot do Celja.
Ustavljali se bomo tudi na vmesnih postajah po naslednjem voznem redu:
Podčetrtek 10:26
Atomske Toplice hotel 10:28
Podčetrtek Toplice 10:31
Sodna vas 10:34
Pristava 10:39
Stranje 10:43
Šmarje pri Jelšah 10:43
Šentvid pri Grobelnem 10:54
Grobelno 10:58
Šentjur 11:02
Štore 11:08
Celje 11:13
Odhod vlaka iz Celja v smeri Podčetrtka je ob 13:37 uri.

Vljudno vas vabimo, da vašo udeležbo čimprej potrdite na e-naslov: razvojna.agencija@rasr.si ali na GSM 031 863 028, saj si boste tako lahko zagotovili brezplačno pravljično vstopnico za pravljični vlak.